• Со попуст
  • Неодамнешно
Лихифит мотор без четка мотор надворешен ротор мотор за хоризонт хоби неодимиум железо боронски магнетски модел Авион 870kV фиксни крилни авиони

Лихифит мотор без четка мотор надворешен ротор мотор за хоризонт хоби неодимиум железо боронски магнетски модел Авион 870kV фиксни

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Високата точност и стабилните перформанси, можат да работат течно Убава замена за скршена или стара, направете го вашиот уред да работи правилно. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и отпорен на абење. Пакетот вклучува : 1x мотор без четка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата