• Со попуст
  • Неодамнешно
TRB RC Комплет за лежишта за лежишта Гумени заптивки сина за тамија ТТ-02

TRB RC Комплет за лежишта за лежишта Гумени заптивки сина за тамија ТТ-02

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува : 8x12x3 4 BLU-MR128-2 RS, 5x11x4mm Qty. 4 BLU-MR115-2 RS, 5x10x4mm Qty. 8 BLU-MR105-2 RS. *Chromium Steel 52100 (GCR15) Прецизни трки *Chrome Steel 52100 (GCR15) топки *гумени заптивки за да помогнат во борбата против нечистотијата *одличен квалитет и вредност за апликации. Вклучува : 8x12x3. 4 BLU-MR128-2 RS, 5x11x4mm Qty. 4 BLU-MR115-2 RS, 5x10x4mm Qty. 8 BLU-MR105-2 RS. *Chromium Steel 52100 (GCR15) Прецизни трки *Chrome Steel 52100 (GCR15) топки *гумени заптивки за да помогнат во борбата против нечистотијата *одличен квалитет и вредност за апликации. Комплет за лежишта со прецизен топка TRB RC, ABEC 3 хром челик со сини гумени заптивки. Челик 52100 (GCR15) топки *Гумени заптивки за да помогнат во борбата против нечистотијата *Одличен квалитет и вредност за апликации Вклучува : Димензии и количина како што следува : ID, OD, ширина : 8x12x3. 4 BLU-MR128-2 RS5 X11 X4 MM QTY. 4 BLU-MR115-2 RS5 X10 X4 MM QTY. 8 BLU-MR105-2 RS16 Вкупно лежишта на топката.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата