• Со попуст
  • Неодамнешно
Тастатурата за замена на Јанри компатибилна со Lenvo ThinkPad E580 E590 T590 L580 L590 P72 P53 P73 P52 без позадинско осветлување 01YP560 01YP720 01YP640 SN20P34175 PK131671A00 SG-90840-XUA NOM-NBL

Тастатурата за замена на Јанри компатибилна со Lenvo ThinkPad E580 E590 T590 L580 L590 P72 P53 P73 P52 без позадинско осветлување

 
DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема нова замена на распоредот во САД, бренд Јанри, гаранција од 6 месеци Компатибилен со Lenvo Think Pad E580 E590 T590 L580 L590 P72 P53 P73 P52, позадинско осветлување што не вклучува, (не одговара на P52 S). Компатибилен дел бр. 100% тестирани пред испорака, распоред на САД. Црно, заменете ја вашата неисправна, испукана или скршена тастатура. Инсталирајте го упатството што не е вклучен. Потребна е одредена техника, ве молиме најдете одредена квалификувана личност или продавница за поправка за помош. Сосема нова замена на распоредот во САД, бренд Јанри, гаранција од 6 месеци. Компатибилен со Lenvo Think Pad E580 E590 T590 L580 L590 P72 P53 P73 P52, позадинско осветлување што не вклучува, (не одговара на P52 S). Компатибилен дел бр. 100% тестирани пред испорака, распоред на САД. Црно, заменете ја вашата неисправна, испукана или скршена тастатура. Инсталирајте го упатството што не е вклучен. Потребна е одредена техника, ве молиме најдете одредена квалификувана личност или продавница за поправка за помош. Технички детали Име на бренд : Јанри, бренд.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата