• Со попуст
  • Неодамнешно
070951-250mg - Големина: 250 mg - n- пивамид - секој

070951-250mg - Големина: 250 mg - n- пивамид - секој

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 250 мг Број на каталог VWR : 102519-190. Единица : секоја (250 мг). 070951-250mg CAS : 1305324-69-9 MDL Број : MFCD20487031 Молекуларна формула : C11 H12 Clin2 O2 Молекуларна тежина : 366,59 Опасност : Иритантна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата