• Со попуст
  • Неодамнешно
Дискови со радијална влакно од 3м шкотско-брада 80 решетки

Дискови со радијална влакно од 3м шкотско-брада 80 решетки

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Апликациите за продавница за кабинети и мебел вклучуваат : светло пескарење на жлебови Светло полирање на резби. Пескарење на вени. Дефунирање на пукнатини. Пескарење подигнато жито помеѓу запечатувачките палта. Не за материјал за акции. Мандели се продаваат одделно, пребарување : 3М шкотски мандрел. Апликациите за продавница за кабинети и мебел вклучуваат : светло пескарење на жлебови. Светло полирање на резби. Пескарење на вени. Дефузирање на дробење на кривици 3 "дијаметар. Пескарење подигнало жито помеѓу запечатувачките палта. Не за материјал за акции. Мандели се продаваат одделно, пребарување : 3М Шкотска-Брит Мандрел. 80 решетки со жолт радијален влакнест диск. Мандрел се продаде одделно Предупредување : Овој производ може да ве изложи на хемикалии, што е познато на државата Калифорнија за да предизвика рак и дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата