• Со попуст
  • Неодамнешно
Решетката за чадори на Nex, металниот држач за чадори без држач за влегување во канцеларија со таблички и куки, сина боја, сина

Решетката за чадори на Nex, металниот држач за чадори без држач за влегување во канцеларија со таблички и куки, сина боја, сина

 
DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Елегантна и модерна】 шуплива шема и езерска сина боја, направете ја решетката за чадор на Nex не само за складирање на чадор, туку и за украсување или занаетчиство Design Дизајн на детали】 Дизајнот на шупливите може да одржи добра вентилација, да го натера вашиот чадор да дише слободно, особено чувајте го вашиот дом или канцеларија чист во дождливи денови. 【Висок квалитет на материјал】 Металниот материјал ја прави корпата за држачи на чадорот силен и издржлив, не е лесен за паѓање. Зелената боја за заштита на животната средина го спречува чадорот да застане од 'рѓа. 【Внимателна услуга】 Stand Nex чадор е опремен со подвижна пластична лента за капење за да се спречи мокрење на подот. Две куки може да се користат за да висат кратки или склопени чадори. 【Големина за заштеда на простор】 6,1 x 6,1 x 19,3 инчи. Stand Nex чадорот може да смести повеќе чадори за виткање со целосна должина, трска, сушени цвеќиња, насликани цевки за слики итн. 1 x Stand Stand. 1 x фиока за вода. Доволно стабилно. Направено од висококвалитетен метален материјал, колекционерот на чадор е доволно стабилен, така што нема лесно да се надмине.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата