• Со попуст
  • Неодамнешно
Mesllings Среќна Денот на благодарноста Ретро Вуд врата знак, знак на влезна врата од тиква, 18 x 18 есен добредојдена wallидна врата, знак за висина, смешна фарма куќа пред т?

Mesllings Среќна Денот на благодарноста Ретро Вуд врата знак, знак на влезна врата од тиква, 18 x 18 есен добредојдена wallидна врата,

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од врвен материјал од дрво : Знакот е изработен од дрвен материјал кој е подебел и посилен Безбедно и издржлив за употреба, заштита од сонце и анти-испарување. Може да се користи долго време. Големина : Големината на висечкиот дрвен знак е околу 18 "x 18". Правилната големина и распоредот можат да го направат целиот изглед подобар. Совршен подарок : Убава домашна декорација за вашите пријатели и семејство. Како декор на влезната врата, декор на предниот трем, wallиден декор или само општа употреба како знак на фарма. Исто така, може да се користи во кафулиња или продавници за погодности. Широко употреба : Може да се користи во затворено или на отворено, тоа е совршен избор за прекрасен подарок за домаќинство/ рустикална декорација за фарма, куќа на плажа, канцеларија, училница, кујна, ресторан или продавници и многу повеќе. Услуга за продажба : Гордо направена во САД! Имаме целосна доверба во нашите производи. Нема ризик при купување на нашите производи. Ако од која било причина не сте задоволни од набавката, можете да контактирате со нас и ние ќе ви помогнеме на секој можен начин. Направено од врвен материјал од дрво : Знакот е изработен од дрвен материјал кој е подебел и посилен. Безбедно и издржлив за употреба, заштита од сонце и анти-испарување. Може да се користи долго време. Големина : Големината на висечкиот дрвен знак е околу 18 "x 18". Правилната големина и распоредот можат да го направат целиот изглед подобар. Совршен подарок : Убава домашна декорација за вашите пријатели и семејство. Како декор на влезната врата, декор на предниот трем, wallиден декор или само општа употреба како знак на фарма. Исто така, може да се користи во кафулиња или продавници за погодности. Широко употреба : Може да се користи во затворено или на отворено, тоа е совршен избор за прекрасен подарок за домаќинство/ рустикална декорација за фарма, куќа на плажа, канцеларија, училница, кујна, ресторан или продавници и многу повеќе. Услуга за продажба : Гордо направена во САД! Имаме целосна доверба во нашите производи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата