• Со попуст
  • Неодамнешно
Гума-кал 10-104-000-6pk starsвезди чекор мат гумени скалила, црна, 10 x 29,75

Гума-кал 10-104-000-6pk starsвезди чекор мат гумени скалила, црна, 10 x 29,75

 
DEN 729.28

Количината на стоката
Това е достапна

Направени со природни и обновени гумени производи Лесно за чистење - едноставно избришете ги или исплакнете душеци со скали со вода!. Инсталацијата е лесна, без потребен неуреден лепак или лепила. Одлично ниво на влечење на стапалото за да се задржи безбедно и да се спречат несакани несреќи. Совршени душеци за шари за скалила за внатрешни скалила, скали на отворено и комерцијални скали. Гума-кал „starsвездите“ гумени скалила се квалитетни гумени плови дизајнирани да обезбедат безбедност за скалила во затворен простор, како и за секое надворешно скалило. Овој издржлив мат е направен од висококвалитетни гумени материјали, што го прави корисен како индустриски под-мат. Не само што оваа заштитна гума е трајна, туку е направена од еколошки материјали, што ја прави одлична опција за „зелениот“ потрошувач. Оваа анти -лизгачка шара е меѓу најприфатливите од гумени плови затоа што е лесно да се инсталира и одржува. Уникатниот дизајн на чекорите на starsвездите ги прави не само естетски пријатни, туку им овозможуваат и да функционираат како гумен безбедносен душек за сите апликации на скалила, без разлика дали е скалила до втората приказна за вашиот дом, или надворешно скалило што е имаат потреба од душеци за влечење заради изложеност на временски услови. Овие заштитни плови се направени од рециклирани гумени материјали, што ги прави идеална опција за секој потрошувач со околината на нивниот ум. Гума е идеален материјал за правење безбеден душек што не се лизга, што нема да му наштети на околината. Поради неговата употреба во апликации на отворено, може лесно да се издржи на груби временски услови и тежок сообраќај на нозете! Овој индустриски под подни е изненадувачки прифатлива, со оглед на неговиот висок квалитет и леснотијата на одржување и инсталација. Само поставете ги овие чекори и оставете им да останат на место под своја тежина, или, доколку е потребно, нанесете двострана лента за тепих за да ја обезбедите во место по трајно. Анти -лизгачката шара може лесно да се исчисти со средства за чистење на домаќинствата и вода. Гумената скала „starsвезди“ се одлични за секоја апликација за скалила, дури и за надворешно скалило што ќе треба да се издржи на најтешките услови. Гумената плови е направена од еколошки материјали за „зелениот“ потрошувач. Издржливиот мат е прифатлив и лесен за инсталирање, па купете го додека трае! Нашите starsвезди од гума од леано железо чекори се дизајнирани да создадат скалила што не се лизгаат, истовремено додавајќи и ниво на софистициран стил. Направени од еластични природни и обновени гумени материјали, овие чекори се разноврсни производи што можат да се користат и во скалила во внатрешно и на отворено. Природните и обновени гумени материјали што се користат во производството на чекорите „Stearsвездите“ создаваат долготрајни производи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата