• Со попуст
  • Неодамнешно
Mizuno Prospect Softball Pant

Mizuno Prospect Softball Pant

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Увезени Затворање на привремено. 100% полиестер двојно плетено. Двоен плетен : лесна и издржлива конструкција на ткаенини. Двојно колено : Конструкција на коленото со двојно слој за дополнителна заштита. Половината на јамка од тунел-појас. Летајте пред со продолжено затворање на две-snap. Затворање на привремено. 100% полиестер двојно плетено. Двоен плетен : лесна и издржлива конструкција на ткаенини. Двојно колено : Конструкција на коленото со двојно слој за дополнителна заштита. Половината на јамка од тунел-појас. Летајте пред со продолжено затворање на две-snap.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата