• Со попуст
  • Неодамнешно
Женски летен бејзбол капа на отворено широка заштита од склоп на сонцето капачиња од коњчиња од коњи со капаче од сонце со отстранлив размавта

Женски летен бејзбол капа на отворено широка заштита од склоп на сонцето капачиња од коњчиња од коњи со капаче од сонце со отстранлив

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Најлон, спандекс Погледнете ја табелата со големина пред да купите. Затворање на капи. Само миење на рацете. Упатства за перење за капи - измијте ги капи со топла вода; ако машинско миење, се препорачува да се стават во торба за перење за да се избегне оштетување. Без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури на отворено, рутини за вежбање или едноставно за додавање на завршен допир на вашите обични облеки, ова капаче за капа. Функционалност и неспоредлив стил, тие се оваа сезона што ја имаат. Пресметано со подебела нишка, што ја прави капачето на топката поцврста и текстурата. Оригиналната измиена памучна џемпери се во согласност со изгледот, тој е повеќе мек и удобен близу до главата. Техника на пластичност : Можете да направите каква било искривување на гребенот да ви одговара на челото и да ја одржувате формата константна. Повисок квалитет и подебела памучна ткаенина ја прават дневната капа потрајна. Womenените Бејн Капс Гимна За жени модерни дами бејзбол каубојски капи Федора капи за корпи капи за слама капи за жени капи за жени бејзбол капа за бебиња капачиња за четки. Womenените бејзбол капи за салата за бејзбол капи модни жени бејзбол капи со изреки жени бејзбол капи, прилагодливи жени бејзбол капи, прилагодливи бејзбол капи за жени, спортски навивачи бејзбол капа модни бејзбол капи за жени опремени бејзбол капи за мажи Американски знаме бејзбол капи за жени модерни летни слатки слатки бејзбол капи бебол За жени модерни дами бејзбол. Материјал : Полиестер, најлон, спандекс Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Дизајнирано со дише, лесна, цврста и издржлива ткаенина. Сун Кап ги штити очите и лицата од штетните зраци. Стил : Дневен/секојдневен одличен идеал за заштита на себе од сонцето на патувањето во паркот, летните кампови и патувањата на плажа, одлично и за одморите! Ова е летна капа за совршен стил за твое.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата