• Со попуст
  • Неодамнешно
Chewynp чадор решетката, чаршав за чување на домаќинства со чадор цевка/чадор за складирање/чадор Артифак, црн, двоен слој

Chewynp чадор решетката, чаршав за чување на домаќинства со чадор цевка/чадор за складирање/чадор Артифак, црн, двоен слој

 
DEN 3855.84

Количината на стоката
Това е достапна

Design Дизајн на голем капацитет, погоден за најразлични чадори Design Дизајн на пријателски за корисниците за лесно складирање и преклопување. ☞ Исклучителна изработка, едноставна и стилска, издржлива. ☞ Рамката за чадор зазема мал простор и може да се користи широко. Погоден е за употреба во еден агол од кујната, ходниците, дневните соби и канцелариите. Stand Чадорот на чадорот е изработен од висококвалитетни материјали и има уникатен дизајн. Тој е елегантен и чист, и може да спречи влажниот подот. Design Дизајн на голем капацитет, погоден за најразлични чадори. Design Дизајн на пријателски за корисниците за лесно складирање и преклопување. ☞ Исклучителна изработка, едноставна и стилска, издржлива. ☞ Рамката за чадор зазема мал простор и може да се користи широко. Погоден е за употреба во еден агол од кујната, ходниците, дневните соби и канцелариите. Stand Чадорот на чадорот е изработен од висококвалитетни материјали и има уникатен дизајн. Тој е елегантен и чист, и може да спречи влажниот подот. ☞ Добредојдовте во нашата продавница, оваа продавница продава секакви висококвалитетни трибини за чадори, можете да ги купите според вашите потреби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата