• Со попуст
  • Неодамнешно
Случај со моливи на Геротхр, торбичка за моливи, кутија со моливи, кутија за естетски молив, сина шема на риба од морска вода

Случај со моливи на Геротхр, торбичка за моливи, кутија со моливи, кутија за естетски молив, сина шема на риба од морска вода

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од полиестерски Оксфорд материјал. Лесен и издржлив. Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Различни обрасци се отпечатени на површината на случајот со естетски молив, бидејќи целина има силно украсен и практичен. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Тука за молив : Нашите вреќи со моливи се мултифункционални. Може да се користи како кутија со молив, козметичка торба, торба за складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. [Само за молив, пенкалата не се вклучени]. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Обезбедете добро искуство за купување за вас. ★ Големина на случајот со молив : 20x6. ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од полиестерски Оксфорд материјал. Лесен и издржлив. Exterry Надворешноста на кутијата со молив : Различни обрасци се отпечатени на површината на случајот со естетски молив, бидејќи целина има силно украсен и практичен. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата