• Со попуст
  • Неодамнешно
Gizmo Dorks 1.75mm PLA филамент 1kg / 2.2lb за 3Д печатачи, проucирна сина боја

Gizmo Dorks 1.75mm PLA филамент 1kg / 2.2lb за 3Д печатачи, проucирна сина боја

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаметар од 1,75мм, нето тежина од 1 кг, филамент PLA Заокруженост на филаментот : +/- 0,07мм. Дијаметар на филамент : +/- 0,05мм. Препорачана температура на печатење : 200 - 210 ° C, во зависност од моделот на печатачот. Компатибилен со Reprap, Maker Bot, Afinia, Solidoodle или кој било стандарден 3 D печатач базиран на количина. Дијаметар од 1,75мм, нето тежина од 1 кг, филамент PLA. Заокруженост на филаментот : +/- 0,07мм. Дијаметар на филамент : +/- 0,05мм. Препорачана температура на печатење : 200 - 210 ° C, во зависност од моделот на печатачот. Компатибилен со Reprap, Maker Bot, Afinia, Solidoodle или кој било стандарден 3 D печатач базиран на количина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата