• Со попуст
  • Неодамнешно
Торо Ко М/Р наводнување L7034 Анти-сифонски вентил, 3/4-инчи, сива

Торо Ко М/Р наводнување L7034 Анти-сифонски вентил, 3/4-инчи, сива

 
DEN 367.52

Количината на стоката
Това е достапна

3/4 "Инч автоматски анти-сифонски вентил Превенција на проток на грб, за да се заштити снабдувањето со вода во домаќинството од загадувачи. Лесно се поврзува со кој било тајмер за низок напон. Прилагодлив проток на вода. Завртка за крварење за рачна работа. Превенција на проток, за да се заштити снабдувањето со вода во домаќинството од загадувачи. Лесно се поврзува со кој било тајмер со низок напон. Прилагодлив проток на вода. Завртки за крварење за рачна работа за вклучување. 3/4 "Инч автоматски анти-сифонски вентил. Код одобрени карактеристики. Превенција на проток на грб, за да се заштити снабдувањето со вода во домаќинството од загадувачи. Лесно се поврзува со кој било тајмер за низок напон. Прилагодлив проток на вода. Завртка за крварење за рачно работење со вклучување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата