• Со попуст
  • Неодамнешно
Xunmaifdl преносна предводена ламба, затемнета со USB полнење на портата за полнење на допир 3 нивоа на осветленост Флексибилна ламба за табела за домашна канцеларија за

Xunmaifdl преносна предводена ламба, затемнета со USB полнење на портата за полнење на допир 3 нивоа на осветленост Флексибилна ламба за табела

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

LED заштеда на енергија LED светлосен кинел : Нема зрачење без треперење, партнер за очи, дизајн на корисникот, ниска потрошувачка и долг животен век, батеријата може да се наплати циклус Контрола чувствителна на допир : Операциите, вклучувајќи прекинувач за режим, вклучување / исклучување на напојувањето и осветленост нагоре / надолу, сите се завршени без копче на таблата чувствителна на допир. Различни нивоа на затемнување : Со затемнето ниво на осветленост од 3, може да се прилагоди за вашите различни потреби, како што се читање, проучување или релаксирање. USB светло за полнење : Благодарение на Micro USB дизајн, може да се напојува со лаптоп/компјутер, електроенергетска банка, полнач за телефони, полнач за автомобили USB итн. Совршена услуга : Задоволството на нашите клиенти е многу важно за нас, доколку имате проблеми или Коментари Со нетрпение ја очекуваме вашата порака. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви понудиме совршено решение. LED заштеда на енергија LED светлосен кинел : Нема зрачење без треперење, партнер за очи, дизајн на корисникот, ниска потрошувачка и долг животен век, батеријата може да се наплати циклус. Контрола чувствителна на допир : Операциите, вклучувајќи прекинувач за режим, вклучување / исклучување на напојувањето и осветленост нагоре / надолу, сите се завршени без копче на таблата чувствителна на допир. Различни нивоа на затемнување : Со затемнето ниво на осветленост од 3, може да се прилагоди за вашите различни потреби, како што се читање, проучување или релаксирање. USB светло за полнење : Благодарение на Micro USB дизајн, може да се напојува со лаптоп/компјутер, електроенергетска банка, полнач за телефони, полнач за автомобили USB итн. Совршена услуга : Задоволството на нашите клиенти е многу важно за нас, доколку имате проблеми или Коментари Со нетрпение ја очекуваме вашата порака. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви понудиме совршено решение. Подобрете го вашиот живот Уживајте во животот во потполност Оваа LED биро ламба има заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија. Последното осветлување е пријатно за вашите очи, оставете ги очите лесно да добијат замор, совршени за читање, работа, учење или вашето спиење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата