• Со попуст
  • Неодамнешно
Kuyt чадор стои со 6 слот за тркалачки метал чадор штанд решетката - држач за чадор за влегување на влегување со отстранлива пластична лента за капење и 4 куки

Kuyt чадор стои со 6 слот за тркалачки метал чадор штанд решетката - држач за чадор за влегување на влегување со отстранлива пластична

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Разновидна апликација што се користи како декор за организирање на вашите чадори, трска, стапчиња за прошетки, хартија за завиткување, мечеви, играчки за бебиња, итн Во влез или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Погодното движење 4 тркала го олеснуваат движењето насекаде. Металните шини засилени на дното ја прават Beacapacity значително подобрена. Држа вода добро отстранлива пластична лента за одвод. Спречува истурање и истекување на вашиот под или теписи за да се заштити секаков вид подот од вода. Голем простор за вселенски производи : 30,5 x 28 x 53 cm (должина x ширина x висина). Може да складира 6 чадори со која било големина без да се превртува. 4 Дополнителни мали куки за висечки чадори. Држач за чадор изработен од не'рѓосувачки челик и пластика. Издржлива метална конструкција и фино изработка, отпорна на 'рѓа и избледени, и може да се користи долго време. Разновидна апликација што се користи како декор за организирање на вашите чадори, трска, стапчиња за прошетки, хартија за завиткување, мечеви, играчки за бебиња, итн. Во влез или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму. Погодното движење 4 тркала го олеснуваат движењето насекаде. Металните шини засилени на дното ја прават Beacapacity значително подобрена. Држа вода добро отстранлива пластична лента за одвод. Спречува истурање и истекување на вашиот под или теписи за да се заштити секаков вид подот од вода. Голем простор за вселенски производи : 30,5 x 28 x 53 cm (должина x ширина x висина). Може да складира 6 чадори со која било големина без да се превртува. 4 Дополнителни мали куки за висечки чадори. Држач за чадор изработен од не'рѓосувачки челик и пластика. Издржлива метална конструкција и фино изработка, отпорна на 'рѓа и избледени, и може да се користи долго време. Stand Stand ви нуди модерен и функционален начин за вашиот дом и канцеларија да складираат влажни и суви чадори, стапчиња за одење и хартија за завиткување, мечеви, играчки за бебиња, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата