• Со попуст
  • Неодамнешно
Каскач за трепки со влошки, карач за камшик со 6 заменски силиконски влошки за полнење и пинцети за трепки Апликатор Алатка за козметички шминка за виткање Виолетов

Каскач за трепки со влошки, карач за камшик со 6 заменски силиконски влошки за полнење и пинцети за трепки Апликатор Алатка за козметички шминка

 
DEN 111.68

Количината на стоката
Това е достапна

【Безбедно за употреба】-Професионалниот виткање на трепките не е затегнување, не влечење, без стискање и нема трепки за клипинг И 5 влошки за полнење на трепките за трепки се вклучени како влошки за замена на виткање на трепките. Додадете 1 клип за трепки, подобар избор за избор на подароци за убавина за прекрасна дама. 【Совршен дизајн】 -Тоа одговара на сите облици и големини на очите и создадете најмногу лифт и навивам за прекрасен, изглед на око што трае секунди за да се постигне, и ќе трае цел ден. 【Трајна конструкција】 -Овој виткач на трепките е изработен од контракција од не'рѓосувачки челик и рачка од гума ножици, лесна за добивање подолга површина на каскада и ќе трае цел ден. 【Лесна тежина】-Каскачот за трепки е ултра лесен, лесен за спакуван во вашата торба за патувања. Со оглед на тоа што ќе одите. 【Поставете го вредноста】 -1x навивам за трепки, 5 x силиконски подлога, 1 x клип за трепки. 【Безбедно за употреба】-Професионалниот виткање на трепките не е затегнување, не влечење, без стискање и нема трепки за клипинг. И 5 влошки за полнење на трепките за трепки се вклучени како влошки за замена на виткање на трепките. Додадете 1 клип за трепки, подобар избор за избор на подароци за убавина за прекрасна дама. 【Совршен дизајн】 -Тоа одговара на сите облици и големини на очите и создадете најмногу лифт и навивам за прекрасен, изглед на око што трае секунди за да се постигне, и ќе трае цел ден. 【Трајна конструкција】 -Овој виткач на трепките е изработен од контракција од не'рѓосувачки челик и рачка од гума ножици, лесна за добивање подолга површина на каскада и ќе трае цел ден. 【Лесна тежина】-Каскачот за трепки е ултра лесен, лесен за спакуван во вашата торба за патувања. Со оглед на тоа што ќе одите. 【Поставете го вредноста】 -1x навивам за трепки, 5 x силиконски подлога, 1 x клип за трепки. Обидете се да ја пронајдете вашата природна убавина на вашите трепки во секунди! Овој нов комплет за виткање на трепките ќе биде вашиот најдобар засилувач за виткање на трепките и ќе ви донесе многу изненадување, совршена алатка за шминка што треба да ја изберете! Погоден за сите типови на кожата есенцијални елементи, тоа е дури и добар карач за трепки за очи, неколку брзи секунди што ги прави вашите очи шармантни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата