• Со попуст
  • Неодамнешно
LOKNGXU не лизгачки теписи скалила за безбедност на безбедност на нелиз

LOKNGXU не лизгачки теписи скалила за безбедност на безбедност на нелиз

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Безбедна заштита од лизгање : Нашите душеци со шари за скали се вашето совршено решение што не се лизга за да ги заштити вас и вашето семејство и миленичиња од случајни водопади, слободно одете нагоре и надолу, а во исто време и го гушкаат звукот на секој чекор Чекор на тоа, и можете да почувствувате мекост, тишина, совршено вклопување и што е најважно, стабилност. Безбедна заштита од лизгање : Нашите душеци со шари за скали се вашето совршено решение што не се лизга за да ги заштити вас и вашето семејство и миленичиња од случајни водопади, слободно одете нагоре и надолу, а во исто време и го гушкаат звукот на секој чекор. Чекор на тоа, и можете да почувствувате мекост, тишина, совршено вклопување и што е најважно, стабилност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата