• Со попуст
  • Неодамнешно
Преносен скенер за висока дефиниција FDSFD, двојно леќи 10 мега-пиксели HD A3 скенер за документи, ефикасна прецизност, без сенка, за списанија за документи

Преносен скенер за висока дефиниција FDSFD, двојно леќи 10 мега-пиксели HD A3 скенер за документи, ефикасна прецизност, без сенка, за списанија

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Design Дизајн на двојни леќи 10 мега-пиксели главни леќи за скенирање на документи или предмети, и 2 мегапикселни врвни леќи за снимање на портрети ♥ Со прилагодлива висина 30-39 см, и макс. Големината на скенирање е продолжена со A3 или A4 не-продолжено. Скенирање на голема брзина, само кликнете на глувчето, тогаш можете да ја добиете сликата во околу 1 секунда, многу ефикасна. Функција за поддршка на OCR, што може да го претвори формат на слика во формат на уредување на зборови. ♥ Откако ќе бидат фатени, сликите можат да се оптимизираат со прилагодување на осветленоста, заситеноста, контрастот, острината, итн. Поддржуваат PDF создавање функција и комбинирање на повеќе PDF-датотеки во една, идеална за правење е-книги. ♥ Поддржува снимање и прикажување на слики во реално време преку проекторот што се поврзува со вашиот компјутер, идеален за наставно шоу, шоу на производи, итн. ♥ Со LED светла од 6 парчиња/3 режими за осветлување за да ви помогнат да добиете јасна слика во темна околина, многу внимателен дизајн. Вклучување на пластична подлога со USB приклучоци за поврзување на блиц диск или полнење на вашиот телефон, како и површина поставена картичка за брза и точна Скенирање на лична карта. Design Дизајн на двојни леќи 10 мега-пиксели главни леќи за скенирање на документи или предмети, и 2 мегапикселни врвни леќи за снимање на портрети. ♥ Со прилагодлива висина 30-39 см, и макс. Големината на скенирање е продолжена со A3 или A4 не-продолжено. Скенирање на голема брзина, само кликнете на глувчето, тогаш можете да ја добиете сликата во околу 1 секунда, многу ефикасна. Функција за поддршка на OCR, што може да го претвори формат на слика во формат на уредување на зборови. ♥ Откако ќе бидат фатени, сликите можат да се оптимизираат со прилагодување на осветленоста, заситеноста, контрастот, острината, итн. Поддржуваат PDF создавање функција и комбинирање на повеќе PDF-датотеки во една, идеална за правење е-книги. ♥ Поддржува снимање и прикажување на слики во реално време преку проекторот што се поврзува со вашиот компјутер, идеален за наставно шоу, шоу на производи, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата