• Со попуст
  • Неодамнешно
Малку ме бебе момчиња 6 пакувања чорапи, густа памучна богата со памук, терито, вртете ги чорапите за манжетни за новороденче, дете, избрани

Малку ме бебе момчиња 6 пакувања чорапи, густа памучна богата со памук, терито, вртете ги чорапите за манжетни за новороденче, дете, избрани

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

75% памук, 20% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. 75 проценти памук, 20 проценти полиестер, 5 проценти спандекс. Мека ткаенина богата со памук. Не-лизгачки стапала. Удобно вклопување. 75% памук, 20% полиестер, 5% спандекс.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата