• Со попуст
  • Неодамнешно
3001A 1 1/2 PVD црна мат, Swivel Bolt Snap, цврст месинг-ll

3001A 1 1/2 PVD црна мат, Swivel Bolt Snap, цврст месинг-ll

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД.000 прегледи со пет starвездички : од потврдени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. PVD црна мат, Snap Swivel Bolt, цврст месинг Оваа ставка е направена од месинг со мала олово под големина од 100ppm се однесува на внатрешноста на јамката што е PVD црно : PVD = "таложење на физичка пареа" PVD е многу точен процес на позлата што се спроведува во високо Вакуумски опкружувања на температури помеѓу 150 и 500 *в.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата