• Со попуст
  • Неодамнешно
Ницетех, жица за заварување со цврста заварување, јаглероден челик, ER70S-6 .035-дијаметар, 1 фунта, пакет од 1

Ницетех, жица за заварување со цврста заварување, јаглероден челик, ER70S-6 .035-дијаметар, 1 фунта, пакет од 1

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

035 инчи и 1 фунта нето тежина Погодно за заварување со челик со низок јаглерод и структурно заварување на челик. Повисока содржина на Mn и Si. Погодно за сите позиции заварување. DC негативна врска, DC+. Низок распрскувач. Нема дупки за гас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата