• Со попуст
  • Неодамнешно
3drose Art Nouveau Woman. Волшебна прекрасна принцеза со виолетова коса подарок - плочи

3drose Art Nouveau Woman. Волшебна прекрасна принцеза со виолетова коса подарок - плочи

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаметар : 7 1/2 Направено од порцелан. Злато надвор и внатре во рамките. Само украсна употреба. Дијаметар : 7 1/2. Направено од порцелан. Злато надвор и внатре во рамките. Само украсна употреба. Artената на уметноста Ново. Волшебна прекрасна принцеза со пурпурна плоча за подароци за коса е со дијаметар од 7,5 ". Изработено од бел порцелан со две златни венчиња од 24 килограми. Одлично е да се даде како подарок во знак на одбележување на специјална личност или настан.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата