• Со попуст
  • Неодамнешно
Соба во прав врамена бело дрво рустикален стил wallиден декор знак 8x24

Соба во прав врамена бело дрво рустикален стил wallиден декор знак 8x24

 
DEN 615.52

Количината на стоката
Това е достапна

Направено во Браунсбург, Индијана Направено од високо квалитетно, бесплатно дрво што е златен стандард за индустријата за знаци. Дизајнот е трајно отпечатен на дрво со специјализирани печатачи со висока технологија и нема да чип, кора или избледи. Мерки 24 "широки до 8" високи и е дебели 1,25 "со рамката. Вклучува клуч за да се обеси на wallидот. Направено во Браунсбург, Индијана. Направено од високо квалитетно, бесплатно дрво што е златен стандард за индустријата за знаци. Дизајнот е трајно печатен на дрво со специјализирани печатачи со висока технологија и нема да чип, кора или згаснува. Мерки 24 "широк од 8" високи и е дебело 1,25 "со рамката. Вклучува копче за клучеви за да виси на идот. Украсете го вашиот дом со линијата на wallидни знаци на MRC Wood Products. Секој знак е професионално отпечатен на балтичкото дрво од бреза и е направен да изгледа како рустикално дрво штици. Овие атрактивни знаци комбинираат современи материјали и методи на производство за да произведат убав и трендовски краен производ. Нашиот семеен бизнис започна пред 10 години во нашата скромна гаража.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата