• Со попуст
  • Неодамнешно
ФИНКОС 20 ПАРЧИЊА Сосема Ново Оригинално Карбидно Сечило АПМТ1135ПДЕР М2/Н2 XY3015 Внатрешна Тркалезна Алатка За Вртење Метал Цпу Механичко Сечило За мелење -

ФИНКОС 20 ПАРЧИЊА Сосема Ново Оригинално Карбидно Сечило АПМТ1135ПДЕР М2/Н2 XY3015 Внатрешна Тркалезна Алатка За Вртење Метал Цпу Механичко

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Агол : АПМТ1135 М2 XY3015 Број на модел : APMT1135 PDER M2/H2 XY3015. Употреба : Алатка За Внатрешно Вртење. Обложување : ЦВД. 20 ПАРЧИЊА Сосема нов оригинален карбид СЕЧИЛОТО APMT1135 PDER M2/H2 XY3015 висококвалитетна внатрешна тркалезна алатка за вртење метал цпу механичко сечило за мелење специфики : Број На Модел : APMT1135 PDER M2/H2 XY3015 Usage : Внатрешно Вртење Облога : CVDHardness : 92 Material : Волфрам Карбид.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата