• Со попуст
  • Неодамнешно
М-скок 3 ПАРЧИЊА 15,7 до 35,5 Инчен Продолжен Телескопски Микрофибер Прашина Четка За Свиткување Што Може Да Се Пере Четка За Прашина За Автомобил Во Домашна Канцелариј

М-скок 3 ПАРЧИЊА 15,7 до 35,5 Инчен Продолжен Телескопски Микрофибер Прашина Четка За Свиткување Што Може Да Се Пере Четка За Прашина

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесна, мека, микрофибер глава е одлична за прашина рамки за слики, удари и други деликатни предмети Фините нишки од микрофибер ја заробуваат и држат прашината без потреба од хемикалии за чистење. Микрофибер Прашина може Да Се Прошири од 15,7 инчи до 35,5 инчи, должината На Главата : 10 инчи; главата може Да се свитка и Лесно да ги исчисти оние тешко достапни места. Прашина е погодна за чистење на прашината во автомобилот,Компјутерот, климатизацијата, ТЕЛЕВИЗОРОТ и другите апарати за домаќинство прашина, чистење на прашината од софата, масата, кабинетот итн.Може да се вметне во секој агол Нека прашина никаде да се скрие. 3 Боја за сино кафе и црвена роза, мека, удобна, нелизгачка рачка; висечка дупка за практично складирање. Со Нашиот Микрофибер Растеглив и Виткан Прашина, го зедовме класичниот прашина за пердуви и го подобривме за да ги задоволиме современите потреби. Насоките од микрофибер заробуваат и држат прашина наместо само да ја туркаат наоколу и тоа го прави без потреба од хемикалии за чистење. Меката, удобна рачка и лесната, мека глава го олеснуваат правењето рамки за слики, удари и други деликатни предмети. Микрофибер за Поефикасно Чистење Микрофибер е антистатички и не се гребе, и всушност привлекува прашина, пајажина и нечистотија - што ги прави овие прашини далеку подобра и поефикасна алтернатива од обичните прашини за пердуви.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата