• Со попуст
  • Неодамнешно
Величествена Домашна Стока Раџа Перница, Х-Голема, Жад

Величествена Домашна Стока Раџа Перница, Х-Голема, Жад

 
DEN 647.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% Памучна Твила Произведено во САД и Увезено. Поддршка и удобност. Исполнет со супер мансарда полиестерски влакна пополнете. Произведено во САД. Димензија На пакетот : 13 "Л х 13" В х 12 " Х. 100% Памучна Твила. Произведено во САД и Увезено. Поддршка и удобност. Исполнет со супер мансарда полиестерски влакна пополнете. Произведено во САД. Димензија на пакетот : 13 " Л х 13 "В х 12" Х.Додадете прскање боја и малку текстура во секоја просторија со овие кадифни перници со величествени домашни производи. Величествената домашна стока жад раџа екстра голема перница веднаш ќе и даде удобен изглед на вашата дневна соба, семејна соба или спална соба. Без разлика дали ги користите како перници за фрлање декор или едноставно за поддршка, величествените домашни производи тркалезни перници за зајакнување се совршен додаток во вашиот дом. Овие перници за фрлање се ткаени од памучна виолина и исполнети со пополнување на полиестерски влакна од супер мансарда за удобен, но издржлив изглед. Самото место е чисто.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата