• Со попуст
  • Неодамнешно
Резервоар ЗА Риби ПРЕДИВО Бета Резервоар За Риби Бета Аквариум 2 Парчиња Украс За Аквариумски Чамци Аквариум Пиратски Брод Аквариум Аквариум Бродолом Резервоар За

Резервоар ЗА Риби ПРЕДИВО Бета Резервоар За Риби Бета Аквариум 2 Парчиња Украс За Аквариумски Чамци Аквариум Пиратски Брод Аквариум

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Смола Риба Крие Пештера : смола материјал е безбеден и нежен за рибите и другите растенија. Пештери За Криење аквариум : може ефикасно да обезбеди место за рибите да се изведат, кријат и играат. Аквариум Бета Риба Украс : Фината изработка и извонредните детали го прават да изгледа реално и реално. Аквариум Риба Засолниште : Реални и симулација, можете лесно да го красат каде што. Смола Аквариум Декор : Висок степен на симулација, донесе поинакво чувство на вашиот аквариум. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики На Декорација На Аквариум-Големина : Прибл. 11, 50Х5, 00Х8, 00см/ 4, 52Х1, 97Х3, 14ин. - Не е лесно да исчезнат дури и да бидат во водата долго време, што е издржливо. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Совршен за украсување резервоар за риби и аквариум, кој е персонализиран и уникатен. - Исто така, може да се користи како десктоп декорација за дома, канцеларија, градина, двор, итн. - Материјалот од смола е безбеден и нежен за рибите и другите растенија. - Материјал : Смола. - Пештерата вештачки пиратски бродолом обезбедува одлично скривалиште за рибите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата