• Со попуст
  • Неодамнешно
90Y8872 IBM 600-GB 10K 6G 2.5 SAS G2HS HDD

90Y8872 IBM 600-GB 10K 6G 2.5 SAS G2HS HDD

 
DEN 536.00

Количината на стоката
Това е достапна

Како најнови дополнувања на семејството Ibm System x од 2,5-инчни и 3,5-инчни SATA и SAS дискови, 7200 вртежи во минута, 10.000 вртежи во минута и 15.000 вртежи во минута 6 Gbps 2,5-инчни дискови и 7.200 вртежи во минута 6 Gbps 3,5-инчен h. овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како ново. Како производот станува дел Од Обновената, вашата дестинација за претходно во сопственост, реновирани производи : клиентот купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за работа и изгледа како нови нуспроизводители. Потоа, производот се продава како Обновен производ на . Доколку не сте задоволни со купувањето, обновените производи ги исполнуваат условите за замена или враќање на средствата според Обновената Гаранција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата