• Со попуст
  • Неодамнешно
Мгпарти 4 Пакет Божиќна Капа Божиќна ЛЕД Светло Бини Плетени Капи Зимски Снежни Капи Капа Божиќна Забава Фаворизира За Возрасни И Деца

Мгпарти 4 Пакет Божиќна Капа Божиќна ЛЕД Светло Бини Плетени Капи Зимски Снежни Капи Капа Божиќна Забава Фаворизира За Возрасни И Деца

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет Вклучени-Пакет доаѓаат со 4 пакет божиќ шапка Дизајн на модели на снешко, ирваси и джинджифилово, главно црвени и зелени, кои се многу погодни За Божиќ и додаваат силна атмосфера на Вашиот Божиќ. Една Големина Одговара На Сите Божиќни гравчиња е 10,23 х 8,26 инчи, силна еластичност, погодна за возрасни или деца, четири пакувања во едно, ги задоволуваат Божиќните потреби на целото семејство. 3 Модел Светло-Божиќ осветлување капи имаат 3 модел светла, блиц брзо, блиц полека и тече светло. Божиќната капа доаѓа со батерија што може да работи 36 часа. Удобно За Носење-Божиќни подароци изработени од меко плетено, кои носат многу удобно. Два слоја плетење, ве прават да се загреете во студена зима. Божиќни капи Може да се користат како божиќни подароци за вашето семејство или пријатели, а исто така може да се користат како материјали за божиќни забави, ТРЕПКАЧКИТЕ LED светла прават да изгледате многу блескаво на божиќната забава. Пакетот доаѓа со 1 x божиќна капа од джинджифилово, 1 x божиќни капи за снешко, 1 x божиќна капа од ирваси, 1 x црна божиќна капа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата