• Со попуст
  • Неодамнешно
Капак На Тастатурата за 15,6 16,1 КС Виктус Игри лаптоп 15-fb0028nr/fa0025nr/fa0747nr/fa0031dx 16-e0020nr/e0010nr/d1010nr/d0020nr 16z-e100 16t-d100,2022 КС Виктус Игри лаптоп тастатура заштитник на кожата

Капак На Тастатурата за 15,6 16,1 КС Виктус Игри лаптоп 15-fb0028nr/fa0025nr/fa0747nr/fa0031dx 16-e0020nr/e0010nr/d1010nr/d0020nr

 
DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Флексибилен, перен, лесен за нанесување и отстранување за чистење или дезинфекција Со високопрецизно обликување, секој клуч е обликуван од вистинска машина и направен прецизно според неговиот квалитет. Направено со врвен силиконски материјал од инженерско одделение, ултра тенкиот до 0,3 мм нема да му наштети на екранот и ќе го олесни пишувањето. Материјал : Силикон. "КОМПАТИБИЛЕН СО"!!!Ве молиме Споредете го распоредот на тастатурата на вашиот лаптоп, Потврдете Дали може да се вклопи, избегнувајте погрешно купување! Совршен компатибилен Со 15,6" КС Виктус Игри Лаптоп 15t-fa000 15z-fb000 15-fb0028nr 15-fa0025nr 15-fa0031dx 15-fa0747nr,16.1" КС Виктус 16 Игри Лаптоп 16z-e100 16t-d100 16-e0010nr 16-е0020нр 16-Д0020НР 16-д1010нр 16-д0030нр. "целосна заштита"секој клуч и симбол се индивидуално обликувани и специјално отпечатени на силикон за долготраен професионален изглед, совршено се вклопуваат за секој клуч со сеопфатна заштита. "ВОДООТПОРЕН И ОТПОРЕН на ПРАШИНА"Водоотпорен и отпорен на прашина и отпорност на триење, заштитете ја тастатурата од случајно истурање вода(кафе/пиво/млеко), прашина, валкани прсти и други загадувачи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата