• Со попуст
  • Неодамнешно
Репус Вермејл Од Кирк Стерлинг Сребрен Редовен нож француски 8 5/8 Рамен Софтвер

Репус Вермејл Од Кирк Стерлинг Сребрен Редовен нож француски 8 5/8 Рамен Софтвер

 
DEN 1264.00

Количината на стоката
Това е достапна

Креатор : Кирк Состав : Стерлинг Сребро. Шема : Репус Вермејл. Репус Вермејл Од киркстерлинг сребрена шуплива рачка Со Нерѓосувачки Нож Редовен нож француски 8 5/8 " во Моделот Репус Вермејл Од Кирк. (Вермеил значи целосно измиено злато .) Не е монограмиран и е во одлична состојба . Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата