• Со попуст
  • Неодамнешно
2,5 См САМОСТОЈНИ Кристали Облека Дијамантска Мрежа Завиткајте Ролна Кристални Кристали Синџир Трим Декорација На Лента Уметност За Нокти Рамен Декор Б

2,5 См САМОСТОЈНИ Кристали Облека Дијамантска Мрежа Завиткајте Ролна Кристални Кристали Синџир Трим Декорација На Лента Уметност За Нокти

 
DEN 1497.60

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Акрил Потекло : ЦН (Потекло). Тип На Кристали : Лабави Кристали. Тип На Производ : Кристали. Техника : Лепак-На. Материјал : Акрилоригин : CN(Потекло)Кристали Тип : Лабава Кристали Тип На Производ : Rhinestones Technics : Лепак-On Shape : Roundsettyle : flatback Use : Changsuesuse : Chinestonestechnics : Chinestonestechnics : Chinestonestechnics : chinestcolor : chinestcolor : како што е прикажано На сликата уметнички Украси Налепници : Налепници За Уметност За Нокти Уметнички Кристали Тркало : Декорација На Кристали За Нокти : Име На Ноктите : Апликација ЗА КРИСТАЛ Апликација : Декорација На Венчаница Тип 1 : Кристали Лента 2 : Дијамантска Лента 3 : лента За Украсување Со Кристален Синџир.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата