• Со попуст
  • Неодамнешно
РОЗЕБИТ Бела Позадина 5ft x 6.5 стапки Полиестер Фото Кабина Портрет Фотографија Кабина Отпорни На Брчки Позадини Лист За Фотографија Студио, YouTube, Видео И Телевизија

РОЗЕБИТ Бела Позадина 5ft x 6.5 стапки Полиестер Фото Кабина Портрет Фотографија Кабина Отпорни На Брчки Позадини Лист За Фотографија Студио, YouTube,

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

①Издржлив Материјал Оваа позадина за бела фотографија од 5ftx6, 5ft е 100% полиестер, во споредба со другите материјали, нашата позадина е помека и издржлива, целосно беспрекорна, нуди добар резултат за снимање ●Без Брчки●Нашата позадина не рефлектира, плитки брчки, лесно се чистат лесно, користејќи топла вода и нежен детергент, кои помагаат позадината да остане да изгледа како нова. Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја површината со железо на пареа, но не и суво железо. Quackage®нашата позадина за фотографирање е преклопена во торба за пакување, лесна за вашето носење и продавница, пакет вклучува само 1* 5ftx6, 5ft бела позадина, без вклучување на штанд, без вклучување клипови. ●Лесен За Употреба ● може да се користи од двете страни, може да се пере, пегла, може да се преклопува, издржлив, мала тежина и добро вертикално чувство. Таа има џеб на врвот на нашиот производ за добро виси. ®Широк Примени Ја Оваа бела позадина совршена за телевизија, видео продукција и декорација на домот, свадби, забави, новороденчиња, деца или фотографија на производи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата