• Со попуст
  • Неодамнешно
СУПЕРРУИДАЛОНГ 3д Далечински Управувач Дева Марија 16 Ноќни Светла Во Боја Илузија АКРИЛНА ЛЕД Маса Ноќна Ламба Детска Спална Соба Декор Роденденски Подароци Играч

СУПЕРРУИДАЛОНГ 3д Далечински Управувач Дева Марија 16 Ноќни Светла Во Боја Илузија АКРИЛНА ЛЕД Маса Ноќна Ламба Детска Спална

 
DEN 296.00

Количината на стоката
Това е достапна

ОВАА светилка СО 3Д илузија може да го појави Коњот кога ќе светне, со оптичка акрилна рамна табла со ласерско гравирање може да ви даде неверојатен 3д визуелен ефект ОВА 3д ноќно светло е креативен подарок за логото на играта за деца и семејство. Главни Карактеристики : 16 бои што се менуваат / функција За Далечинско Управување / Затемнување / 4 режими на трепкање во боја (Блиц, Строб, Избледување И Мазно) / Два начина на напојување : 3* ААА Батерии или УСБ-врска (Предложено). Предности Меѓу Сите : Поголема ГОЛЕМИНА на акрилна плоча и основа на светилки од 90% други 3Д светилки / врвен квалитет на плочката / Оптимизирајте детален и 3д дизајн на шема / ЛЕД светлината е мека и униформа, без блескави, не трепкачки и затемнети, безопасни за очите на децата. 3д ноќното светло би било совршено прибор за забави, играчки за игри за деца, играчки за мали деца, подароци за роденден, подароци За Денот на Благодарноста, подароци за загревање на куќата, подароци за дипломирање, Божиќни подароци за деца, бебе, мали деца, пријатели. Идеален домашен декор, декор за соба за игри, декор за детска соба итн. Вашето купување е поддржано од нашата ексклузивна заштита за Враќање на Парите од 90 Дена; или го сакате производот или имате право на 100% помош за враќање на средствата. 3Д е само визуелен, предметот е рамна Акрилна плоча. Стил : Мода и креативни. 16 Бои Се Менуваат. Кога ќе се исклучи светлото, сепак е убава декорација и ќе одговара На детската соба. Копче на допир : Притиснете едно време, една боја светне, притиснете ја повторно,друга боја светне. Режим На Далечинско Управување : Новата Функција На Далечинскиот Управувач Со Вклучување/Исклучување, Ресетирање, Движење следно / преместување Пред Престој во едно Копче во боја, 16 Бои Се Менуваат Со Многу Режими како Што Се Затемнување, 4 Брзини на Блиц, Редовни/Неправилни И Брзи/Бавни 16 Бои Се Менуваат Автоматски.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата