• Со попуст
  • Неодамнешно
Делови за алат Воздушна Хидраулична Пумпа За Стапала Алатки За Автоматска Поправка Професионална Пластична обвивка Од 2,3 Литри

Делови за алат Воздушна Хидраулична Пумпа За Стапала Алатки За Автоматска Поправка Професионална Пластична обвивка Од 2,3 Литри

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тип : Други Воздушна Хидраулична Пумпа За Нозе Алатки За Автоматска Поправка Професионални2. 3л пластичен притисок на снабдување Со шелаир : 0,6-0,8 Мпа работен притисок : 0,3-0,7 Мпа Димензија : 315мм*180мм*105мм Две бои, испорака случајно!една година гаранција забелешка : Wearenotrosigneforanycustomdutyorimporttax, itisbuyers одговорност.Точка специфики : Тип : Други.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата