• Со попуст
  • Неодамнешно
Голема Точка На Среќа Розова Фламинго-Партија Како Ананас-Тропски Летен Партија Држач За Хартиена Салфетка-Прстени За Салфетки-Комплет од 24

Голема Точка На Среќа Розова Фламинго-Партија Како Ананас-Тропски Летен Партија Држач За Хартиена Салфетка-Прстени За Салфетки-Комплет

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет од 24 Реверзибилни Прстени За Хартиени Салфетки Прстените од хартиена Салфетка Се Високи 2,25 "Широки за 2,25" Кога се Склопуваат. Потребни Се Некои Брзи И Лесни Самостојни Склопувања. Професионално Печатени Двострани На Цврста Картонска Хартија. Произведено во САД. Пинк Фламинго-Партија Како Ананас Салфетка Прстени вклучува 24 хартија салфетка прстени со испреплетени реследник во облик на крајот. Завиткајте ги салфетките и приборот за јадење во овие хартиени прстени за покачен поглед на Вашата Тропска Летна Забава. Акцент на садови : Розова Фламинго-Забава Како прстени Од Ананас ќе додаде празничен одблесок на вашите салфетки, постелнина и прибор за јадење. Од големи банкети до мали собири со најблиските, овие прстени за салфетки го имаат тој дополнителен шарм за поставување маса на следното ниво. Лесно САМ : Розова Фламинго-Забава како држачи за салфетки Од Ананас се решение без врева за декор за поставување маса и бараат брзо и лесно склопување. Започнете со формирање на прстенот на салфетката во круг и закачете ги ресните со испреплетување на процепите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата