• Со попуст
  • Неодамнешно
Пренослив Вентилатор За Вратот, Клима Уреди Без Сечила И Без Раце, Лична Подлога за Ладење На Вентилаторот ЗА Вратот, 1 Инстант Ладење И 3 Прилагодување На Брзината Н

Пренослив Вентилатор За Вратот, Клима Уреди Без Сечила И Без Раце, Лична Подлога за Ладење На Вентилаторот ЗА Вратот, 1 Инстант Ладење И 3 Прилагодување

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

[Инстант Ладење во 1 Секунда] лисен вентилатор за ладење на вратот користи вграден полупроводнички радијатор за веднаш да ја намали температурата за 30°F За 1 Секунда Две плочи за ладење околу вратот обезбедуваат целосна покриеност за максимален ефект на ладење, површината за ладење е зголемена за 50%, обезбедувајќи да останете ладни и освежени без оглед на топлината. [360° Околен Проток На Воздух] Со двослоен дизајн со 40 отвори за воздух, вентилаторот за вратот обезбедува поширока покриеност на протокот на воздух што достигнува и до лицето и до вратот. Уникатниот 3д дизајн на проток на воздух нуди извонредно искуство за ладење, додека дизајнот без сечила и решетката од саќе спречуваат заплеткување на косата и обезбедуваат безбедност. Работејќи со шепот-тивко 30d B, тоа нема да ве вознемири за време на работа, учење, спорт или патување. [7 Режими На Употреба Продолжено Траење На Батеријата] СО 1с ладење, 3-брзински вентилатор и 3-брзински вентилатор+прилагодување на ладењето, лесно можете да ја прилагодите брзината на ветерот според индивидуалните потреби и температурата на околината, угостителството според различни сценарија и персонализирани барања. Батеријата нуди долготрајни перформанси со режим на Вентилатор до 8,3 часа или 2 часа Во режим На Максимално ладење. Дополнително, вклучениот usb c кабел ви овозможува да наполните до 80% за само 2 часа и целосно да наполните за 3 часа. [Дизајн Без раце И Крајна Удобност] вентилаторот за вратот за ладење е дизајниран да обезбеди работа без раце, овозможувајќи ви да останете ладни додека се занимавате со разни активности, како што се готвење, спорт, патување, пешачење и џогирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата