• Со попуст
  • Неодамнешно
Комерцијални Производи Ф55700Б00 Про мешавина влажна четка, 5 Лента за Глава, 20 мл, Сина, 1 брои

Комерцијални Производи Ф55700Б00 Про мешавина влажна четка, 5 Лента за Глава, 20 мл, Сина, 1 брои

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Исечете ја, 4-слојната синтетичка мешавина од предиво за добри перформанси и издржливост Го надминува и надминува памукот. Одлична апсорпција. Достапни се тесни и широки ленти за глава. Рециклирана содржина : боите се до 65% постиндустриски памук и 35% пет пластика. Rubbermaid Комерцијални FGF55700 B00 Премиум 8-Ката Сече-Крајот Мешавина Четка, 20-унца, 5-инчен Сина Лента за Глава. Балансирана мешавина на постиндустриски 4-слоеви памук и синтетички влакна за поголема апсорпција и јачина. ЛЕД-поинт квалификуван. За чистење за општа намена. 1 инч долг за 1 инч широк за 1 инч висок. Произведено во САД.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата