• Со попуст
  • Неодамнешно
пулабо 1 ЕЕЗ Уметност За Нокти Портокалово Дрво Стапче За Кутикули Туркач Отстранувач На Педикир Алатка За Маникир Удобна И Еколошки Обична

пулабо 1 ЕЕЗ Уметност За Нокти Портокалово Дрво Стапче За Кутикули Туркач Отстранувач На Педикир Алатка За Маникир Удобна И Еколошки

 
DEN 844.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, потсетете се дека поради светлосните ефекти, поставките за осветленост / контраст на мониторот итн, може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. Портокалово Дрво Стап не е лесно да им наштети на вашите нокти. Должина : 9,7 см. Материјал : Дрво. Боја : Случајно. Услуга : го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е наш приоритет, контактирајте не ако имате било какво прашање, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме секој проблем што ќе го сретнете.7 cm Color : Randpackage Вклучувајќи 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата