• Со попуст
  • Неодамнешно
ВЕЛИГДЕНСКО Велигденско Јајце Трпеза Тркач, Апликација Цветни Сечење Везени Постелнина, Домашна Кујна Трпезарија Маса Декорација

ВЕЛИГДЕНСКО Велигденско Јајце Трпеза Тркач, Апликација Цветни Сечење Везени Постелнина, Домашна Кујна Трпезарија Маса Декорација

 
DEN 1488.00

Количината на стоката
Това е достапна

Постелнина Деликатни Шевови и светли исечоци извезени модели На дизајн На велигденска пролет. Добар квалитет и издржлива структура давајќи долготрајна употреба и го зачувува вашиот мебел. Совршен за домашна кујна трпезарија маса врвот украси. Добро за секојдневна употреба, градина, забави,Велигден/Пролет,ден на Благодарноста, празници итн. Машина или рачно измиени, малку железо. Зошто да користите Чаршав? Трпезариска маса е нецелосна без Чаршав за маса, може да ја одржува вашата маса чиста и исто така да ја украси вашата маса .Овој светла велигден чаршав имаат сечење извезени занает велигден пролет дизајн шема го прават тоа поубаво и поседуваат пролет/лето атмосфера. Чаршавот има различна големина .Можете да ја изберете големината и бојата во согласност со вашето барање.Ние ги создаваме и инспирираме за модерно живеење.Се трудиме да ги задоволиме вашите потреби од различни аспекти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата