• Со попуст
  • Неодамнешно
Алаза Симпатична Еднорог Кит Торба За Ручек Тоте Изолирани Кулер Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив За Жени Деца Мажи Девојчиња Момчиња За

Алаза Симпатична Еднорог Кит Торба За Ручек Тоте Изолирани Кулер Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатен Дизајн : оваа торба за ручек со лесен и преклопен дизајн, мазно затворање со двоен патент, не е торба за ручек за подготовка на оброк, исто така, модерна чанта, торба за пикник, торба за перење, торба за ужина,бидејќи е обемна, оваа стилска торба за ручек е совршена за патување, работа, училиште или уживање во среќен неделен пикник, задебелени рачки се лесни за носење Капацитет На Заостанување : 9. 7 инчи, оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, лесно може да ги собере сите ваши закуски, пијалоци, сендвичи, овошје или зеленчук, еден дизајн на предниот џеб може да ги организира вашите ткива и personal работи, како што се вашиот телефон, картички. Висококвалитетен Материјал : 300d оксфорд + алуминиумска фолија за храна, таа е склоплива и се пере,не треба да се грижите ДЕКА крпата од 300d оксфорд ќе се искине кога е исполнета со тешка храна, овој материјал е лесен за чистење и издржлив, отпорен на истекување, има предности на висока јачина, добра цврстина, отпорност на абење и водоотпорен, ќе ја одржува вашата храна ладна или топла неколку часа, совршена за пакување на вашата храна и контејнери за ручек. Совршен Подарок : обезбедуваме неколку видови слатки и модерни дизајни за да бидете сигурни дека секој може да ги најде своите омилени чанти, тоа е одлична идеја за подарок за вашето семејство или пријатели, исто така е специјален подарок за одмор, подарок за отворање училиште или божиќен подарок. Погоден За Многу Прилики : торбата За Ручек е едноставна личност модерна и симпатична, не е погодна само за работа и факултет, туку и активности на отворено, како патување,риболов, пешачење, пикник и така натаму, погодна за сите групи, вклучувајќи жени, мажи и деца исто така. Торба За ручек Торба Изолирани Ладилни Кеси Контејнер За Ручек За Повеќекратна Употреба Пренослив За Жени Деца Мажи Девојчиња Момчиња Држач За Замрзнат Ручек За Училишна Работа Стандардна Големина На Торба за Ручек : 9. Материјал : Изработен ОД 300д оксфорд, внатрешноста е изработена од еколошка алуминиумска фолија, нсулирана, водоотпорна, отпорна на истекување, отпорна на прашина,лесна за чистење, мека и удобна. Структура : 1 главен џеб за патент за да ја одржите храната и пијалоците топли или свежи, 1 дизајн на предниот џеб за организирање на вашите personal работи, како што се садови или клучеви, картички,телефони и така натаму,затворањето со двоен патент го одржува посигурен и издржлив, големиот дизајн на отворање го олеснува ставањето на пијалоците, шишето со вода и други предмети.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата