• Со попуст
  • Неодамнешно
Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/Таблет USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Со Леново Јога 260 12.5

Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/Таблет USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Со Леново Јога 260

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува истовремено да се поврзете Со Глувци, тастатури , SD картички и надворешни хард дискови Проширете ја поврзаноста на компактен уред за лаптоп / таблети 2 во 1, истовремено поврзувајќи 2 X USB 3.0 кабли / уреди, 2x Микро SD КАРТИЧКИ, 1 X SD КАРТИЧКА и Микро USB кабел. Назад компатибилен СО USB 2. Читателите на Сд И ТФ Картички поддржуваат сд, СДХЦ, ММЦ4.0, Микро СД и Микро сдхц картички. Приклучете И Играјте & Топла замена - микро USB влезот овозможува микро USB напојување да се вклучи за дополнителна моќност за оние периферни уреди со тежок погон, како што се надворешните хард дискови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата