• Со попуст
  • Неодамнешно
Бетомшин 50 парчиња Широки Шишиња Со Реагенси За Уста, 20мл Јп Пластично Шише За Запечатување Течност, Лабораториски Примероци За Лабораториски Контејнери За Цилинд

Бетомшин 50 парчиња Широки Шишиња Со Реагенси За Уста, 20мл Јп Пластично Шише За Запечатување Течност, Лабораториски Примероци За Лабораториски

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Јп Полиетилен; Боја : Проѕирен;Капацитет : 20мл Телото на шишето е проѕирно, полесно е да се провери нивото на супстанцијата или течноста. Издржливи, Мазни внатрешни контури за ефикасно истурање и леснотија на чистење и пластика за повеќекратна употреба products.No штетен и многу безбеден за употреба. Цилиндрично тело, завртка, дизајнирано за лесно и удобно отворање и затворање, добри перформанси на запечатување,Не мора да се грижите дали содржината ќе се истури. Погоден за складирање течности,реагенси и примероци и апликации за подготовка и земање примероци на медиуми. Широко се користи во различни индустриски, лабораториски, класификација на апликации за пакување во различни индустрии. Име на производот : Пластични Капалка Шише Мала Уста Стегање Полиетилен. Функција 1 : 5/10/15/20/30/50/100 Мл Пластично Шише. Карактеристика 2 : Бело/Црвено/Сино/Жолто/Црно Капаче. Уста од шише : тесна уста (со млазница за капење). Перформанси на запечатување : течно запечатување. Боја на шишето : проѕирна. Форма : цилиндар. Внатрешен капак : Не. Отпорност на висока температура : Не.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата