• Со попуст
  • Неодамнешно
Hykolity 2 ПАКЕТ LED Висока Залив Светлина 200w, 5000K НЛО ПРЕДВОДЕНА Високо Беј Светло Тела со Сад Приклучок [600W MH/HPS Еквив.] 100-277В, 26.000 лм, Ип66 Комерцијален Магацински Простор С

Hykolity 2 ПАКЕТ LED Висока Залив Светлина 200w, 5000K НЛО ПРЕДВОДЕНА Високо Беј Светло Тела со Сад Приклучок [600W MH/HPS Еквив.]

 
DEN 1919.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% Безбедност Обезбедете високо ефикасно и еднообразно осветлување, без УВ или ИР зрачење, без потпевнување. Лесна И Брза Инсталација, брза и удобна инсталација со 3 приклучок и КУКА ОД САД. Излеана алуминиумска конструкција, издржлива. ИП66 водоотпорен, погоден за влажна локација. Влезен Напон : 100-277В. Тела за светло со висок залив се користат за осветлување на големи затворени простории со високи тавани. Тие не само што се дизајнирани да произведуваат светла, чиста светлина од високи тавани, туку и да обезбедат моќен, висококвалитетен извор на светлина. Како еден од добавувачите на комерцијално осветлување, ние со седиште во САД и знаеме како да направиме премиум високи заливски светла. Во изминатите неколку години, продадени се над 150.000 нло високи заливски светла и завршени се стотици илјади проекти.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата