• Со попуст
  • Неодамнешно
10х10 Бургундска Позадина Завеса За Забави Свадба Без Брчки Канелени Фото Завеси Завеси Во Позадина Декорација На Ткаенина за Роденденска Свршувачка церемонија 5фт

10х10 Бургундска Позадина Завеса За Забави Свадба Без Брчки Канелени Фото Завеси Завеси Во Позадина Декорација На Ткаенина за Роденденска

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

+2 Панели Бургундија Позадина Завеси Пакет : 2 мека ткаенина позадина завеси по пакет Секоја Бургундска Позадина завеси мери 59" широк х 120 " висина (5ft x 10ft). тие не беа во една ширина за да можете да одлучите колку ја сакате позадината тесна или широка со затегнување или истегнување. 10ft x 10ft Burgundy Позадина Завеси За Партии Неверојатен Материјал : позадина завеса за партии е направен од сатен и брчки отпорни премија свиленкаста ткаенина. Силна малку текстура која изгледа и се чувствува извонредно. ●Позадина На Бургундска Завеса За Елегантен Приказ На Свадба : оваа завеса за позадина за фотографија за свадба е совршена за да создадете прекрасни набори или да ја оставите да тече лабава на подот, додадете многу нежен, мек, убав допир на вашата сцена на какви било настани. Fre 10ft Ткаенина Завеса Канелени Позадина Завеса Широк Компатибилност : полиестер фото канелени позадина завеса може да се користи за забави, бебе туш, свадба, роденден, фотографија, невестински туш, родово откривање, зум, принцеза партија, ангажман партија, крштевање, бонбони вклучена, десерт маса, слатка маса, позадина, фото кабини, фотосесија, церемонија, годишнина, дипломирање, дома украси, Празнична Забава, Сценска Завеса Или Само За Маскирање На Грозни Области.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата