• Со попуст
  • Неодамнешно
DBTLAP Процесорот Вентилатор Компатибилен ЗА HP 250 G5 250G5 255G5 255 15-AC 15-Серија Павилјон 15-ac148nf 15-ac150nb 15-ac630TU 15-ac115ns 15-ac140ns 15-AC121TX 15-AC143WM 15-AC121DX 15-AF 15-AF 15-AF 15-ac121tx АЦ180НА 15-Ац181на

DBTLAP Процесорот Вентилатор Компатибилен ЗА HP 250 G5 250G5 255G5 255 15-AC 15-Серија Павилјон 15-ac148nf 15-ac150nb 15-ac630TU 15-ac115ns

 
DEN 196.00

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилни Броеви На Модели : ЗА HP 250 G5 250 G5 255 G5 255 g5 15-AC 15-СЕРИСКИ Павилјон 15-ac148nf 15-ac150nb 15-ac630 TU 15-ac115ns 15-ac140ns 15-AC121 TX 15-AC143 WM 15-AC121 DX 15-AF 15-ac180n15-ac181na Процесорот Ладење Вентилатор 813946-001 dc28000gaf0fcc2 Dfs561405fl0t ако не можете да бидете сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, ве молиме контактирајте со нас пред да го купат за да се избегне изберете погрешно. Секој вентилатор се тестира пред испорака. Сите слики се земени од вистинската ставка, ве молиме проверете внимателно пред наддавање. Забелешки : навивачите се произведени Од Forcecon,ADDA,Sunon,Kipo или било кој друг производител, може да добиете било во зависност од акциите. DBTLAP лаптоп процесорот вентилатор за HP 250 G5 250 G5 255 G5 255 g5 15-AC 15-СЕРИЈА Павилјон 15-ac148nf 15-ac150nb 15-ac630 TU 15-ac115ns 15-ac140ns 15-AC121 TX 15-AC143 WM 15-AC121 DX 15-AF 15-AC180 NA 15-AC181 NA Вентилатор ЗА ладење НА ПРОЦЕСОРОТ 813946-001 dc28000gaf0fcc2 Dfs561405fl0t пакет вклучени : 1 x вентилатор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата