• Со попуст
  • Неодамнешно
УНИДСВА Игра Улога Стил Ручек Торба Кулер Торба Преносни Изолирани Ручек Торба Водоотпорен Торба Бенто Торба Ручек Тоте В

УНИДСВА Игра Улога Стил Ручек Торба Кулер Торба Преносни Изолирани Ручек Торба Водоотпорен Торба Бенто Торба Ручек Тоте В

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал Со врвен Квалитет : Изработен е Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина и Густа Алуминиумска Фолија, Водоотпорни И Отпорни На Истекување Облоги Одржувајте Го Ручекот Топол Или Поладен Околу 4 Часа, Така што Храната Ќе Биде Свежа и Вкусна Стандардна Торба За Ручек : Големина 8,5 х 5 х 8 инчи.Оваа торба за ручек изгледа мала, но со голем капацитет, може совршено да одговара на вашата кутија за ручек, закуски,овошје, па дури и шише со протеински шејк.Ова е искрен фидбек од нашиот клиент.Еден дизајн на предниот џеб може да ја организира вашата салфетка и personal работи, како што се вашиот телефон,автобуска картичка итн. Лесен за носење : Лесни и преносливи, поместени рачки и мазни двојни патенти, дизајнирани да бидат модна торба.совршен за работен оброк, оброк за пикник, СКАРА на отворено,управување со диети, патување или купување. Простран Дизајн : Торбата За Ручек Има 1 Главен Џеб Што Лесно Може Да Ги Собере Сите Ваши Закуски, Пијалоци, Сендвичи, Овошје Или Зеленчук, 1 Преден Џеб Со За Ткиво, Клуч, Нож И Вилушка Или Телефон. Одличен Подарок : Оваа Торба За Ручек е лесна и преклоплива, лесна за носење.Поместена мека рачка, издржлива мазна zipper.It е одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството. ТОРБА ЗА РУЧЕК За Вас Чувајте Ја Вашата ХРАНА СВЕЖА ХРАНА ПЕВА И 300д оксфорд, може да ја одржува вашата храна ладна или топла околу 4 часа. Може да ја направи вашата храна свежа и вкусна. Ќе биде подобро да се замрзне со мраз пакет и посвежо.Можете да уживате во вашата храна во канцеларија, теретана, плажа и на еднодневно патување или да спакувате здрави закуски за вашето семејство или да уживате во пријатен неделен пикник.Дополнителен дизајн на Џеб за складирање за чување на вашиот прибор и салфетки итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата