• Со попуст
  • Неодамнешно
X-DREE 20pcs 65Mn Пролет Челик Екструдиран Орев Клип одговара На M5/ST4. 8 Болт(20pcs 65Mn Resorte de acero Extruido U Tuerca Клип en форма de Perno M5 / ST4. 8

X-DREE 20pcs 65Mn Пролет Челик Екструдиран Орев Клип одговара На M5/ST4. 8 Болт(20pcs 65Mn Resorte de acero Extruido U Tuerca Клип

 
DEN 131.36

Количината на стоката
Това е достапна

Фит Болт Диа : М5 / СТ4 8; Име На Производот : У Орев. Содржина на пакетот : 20 парчиња x U Орев; Главна Боја : Сребрен тон. Материјал : 65мн Пролетен Челик; Тежина : 25гр. : 6мм / 0,24"; Дебелина На Панелот : 3,5 мм / 0,14"(Дијаметро дел агујеро : 6мм / 0,24''; Гросор дел панел де ајуст : 3,5 мм / 0,14''. Вкупна Големина : 14,5 x 11mm / 0,57" x 0,43" (L*W)(тамањо вкупно : 14,5 x 11 mm / 0,57 ''x 0,43 '' (L * W). 20 парчиња 65мн Пролет Челик Екструдирани Орев Клип одговара М5/СТ4. 8 болт65мн пролет челик обезбедува голема отпорност на корозија и антимонополска способност за долг работен век.Дизајниран за прицврстување на панели за брзо усогласување и прицврстување со машинска завртка за сигурно држење клипот е Во Форма На Буквата У За сигурно држење од двете страни на панелот при навртување надолу широко користен во поврзување на мебел и автомобилска конструкција или прицврстување на индустриска опрема. Опис На шпански 20pcs 65 Mn Resorte De acero Extruido U Tuerca Клип en форма de Perno M5 / ST4.8 Fit Болт Dia : M5 / ST4.8; Nombre del producto : Tuerca Utontenido del paquete : 20 piezas x Tuerca; директор На Боја : tono plateado Material : 65mn Пролетен Челик; Пезос : 25гдијаметро Дел Агујеро : 6мм / 0,24' '; Гросор Дел панел де ајуст : 3,5 ММ / 0,14' 'тамањо вкупно : 14,5 Х 11 Мм / 0,57' 'Х 0,43' (л * в).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата