• Со попуст
  • Неодамнешно
Govee WiFi Сензор За Истекување На Вода 3 Пакет Пакет Со Govee Bluetooth Внатрешен Термометар Хигрометар Со Предупредување За Известување

Govee WiFi Сензор За Истекување На Вода 3 Пакет Пакет Со Govee Bluetooth Внатрешен Термометар Хигрометар Со Предупредување За Известување

 
DEN 978.88

Количината на стоката
Това е достапна

Предупредувања во реално време : Поврзете ја портата со Wi Fi, а детекторот за истекување вода веднаш ќе испрати е-пошта, известувања за Апликации и предупредувања до вашиот телефон кога ќе се појави истекување на вода дури и не сте дома Сензорите за вода и портата се спарени веднаш надвор од кутијата. Гласен Аларм Со Исклучување На Звукот : ако Wi Fi не е привремено достапен, нашиот аларм за вода од 100d B е доволно гласен за да се слушне. Притиснете го копчето За Исклучување На Звукот за да го замолчите алармот кога ќе го најдете истекувањето. Сигнали за капење и Истекување : сензорот За Вода доаѓа со 2 групи сонди за детектор за задна вода и 1 група предни сонди за откривање капе цевки. Користете Ја Апликацијата за да го именувате секој сензор со неговата локација. Далечински Монитор За Bluetooth : секогаш можете да внимавате на условите за температура и влажност преку апликацијата насекаде во куќата во опсегот Bluetooth(70m/230ft). Поддршка за спарување на повеќе паметни термометри Во Апликацијата Govee Home за различна употреба. Точност и Брз Одговор : со вграден сензор од швајцарско производство, овој термометар хигрометар обезбедува точни инстант отчитувања (●0,54°F/Целзиусови и € 3%RH).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата